Kvalitātes nodrošināšana

Biotus pārdod tikai vislabākos un pārbaudītākos kosmētikas, farmācijas un profilakses produktus, vitamīnus, superproduktus, sporta uzturu, uztura bagātinātājus un citus produktus. Mēs varam pilnībā galvot par saviem klientiem par piedāvātajiem produktiem, kas atbilst augstiem kvalitātes rādītājiem, atbilst visiem sanitārajiem un vides standartiem, un pats galvenais, tiek pārdoti par vispieejamākajām cenām Ukrainā.

Mēs esam oficiāli izplatītāji Ukrainā

Now Foods, Jarrow Formulas, Doctor's Best, Twinlab, Rainbow Light, Neocell, Nature's Way, Life Extension, Carlson Labs, Healthy Origins, Source Naturals, Planetary Herbals, Thorne Research, MRI, Natrol, ChildLife, Allergy Research Group, Fairhaven Health, Nature's Plus, New Chapter, MegaFood, Bluebonnet Nutrition, Solaray, Thompson, Puritan's Pride, KAL, Swanson, Enzymedica, Grassberg, Life Flo Health, Cyto Pharma, ReserveAge Nutrition.

Now Foods galvenā biroja izsniegtie sertifikāti to apstiprina.

Offical Now Foods distributor Offical Jarrow Formulas distributor

Mēs piegādājam EKSKLUZĪVI no ASV. Uzrādītā produkcija ir izgājusi visas nepieciešamās pārbaudes ASV un saņēmusi tur kvalitātes sertifikātus.

Pēc tik rūpīgas pārbaudes visi produkti, kas ir sertificēti ES vai ASV, nav atkārtoti jāveic. sertificēts Ukrainas teritorijā (saskaņā ar Ukrainas likumiem).

Esam ieinteresēti auglīgā sadarbībā, tāpēc Ukrainas tirgum piegādājam tikai kvalitatīvas preces.